Wydawnictwo Wiedza i Praktyka – twój niezastąpiony doradca

wip

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka to doświadczone wydawnictwo, powstałe w 1997 roku i adresowane do menadżerów. Oferuje publikacje, elettery i artykuły na portalu, wspierające  w obszarach prawa, księgowości, kadr, płac, BHP, zamówień publicznych, inwestycji i ochrony danych osobowych. Firma jest członkiem Buissness Centre Club i Polskiego Towarzystwa Marketingowego SMB, co potwierdza wysokie kompetencje wydawnictwa.

Oferta WiP

Szeroka oferta branżowa do której skierowane są poradniki sprawia, iż właściwie większość praktycznych porad ułatwia codzienną pracę w firmach, placówkach i zakładach pracy. Publikacje i książki dostępne są między innymi z takich dzieidzin jak: firma, BHP, ochrona danych osobowych, kadry, płace, ZUS, rachunkowość, podatki, instalacje elektryczne, oświata, zarządzanie w służbie zdrowia, nieruchomosći, ochrona środowiska,l ogistyka, transport, zamówienia publiczne, budżetówka, NGO i fundusze unijne, rolnictwo, komputery i oprogramowanie, stomatologia i fizjoterapia. Wszystkie publikacje odznaczają się wysoką jakością. Nowości zawierają najświeższe informacje oraz aktualnie wchodzące i obowiązujące prawo. Jest to skutkiem około 1140 specjalistów wysokiej klasy, między innymi z ministerstw, ZUS-u, PIP-u, kancelarii prawnych i podatkowych oraz wyspecjalizowanych firm doradczych z którymi współpracuje wydawnictwo.

Szeroka oferta zawiera również tak popularne aktualnie Ebooki, portale i czaspoisma. Każdy specjalista może wybrać ulubioną formę skorzystania ze specjalistycznej pomocy. Oferta dostępna w świetnie zorganizowanym sklepie internetowym.

Oferta szkoleniowa WiP

Wydawnictwo oferuje też organizację szkoleń dedykowanych dla konkretnej firmy z dobrymi warunkami finansowymi oraz doskonałą kadrą. Program szkoleń jest zawsze dopasowany do potrzeb i wymagań klienta. Oprócz zdobytej wiedzy WiP zapewnia również integrację zespołu, doskonalenie współpracy w zespole oraz skuteczną poprawę komunikacji.

WiP dba o ewaluację swoich działań i usług. Opinie o swej działalności wydawnictwo czerpie między innymi z badań, ankiet oraz bezpośrednich rozmów z klientem. Opinie osób korzystających z oferty WiP potwierdzają nie tylko wysoką jakość usług, ale również indywidualne podejście pracowników do każdego klienta.

 

 

6 Replies to “Wydawnictwo Wiedza i Praktyka – twój niezastąpiony doradca”

  1. To prawda. Mogę polecić. Pomaga mi w prowadzeniu firmy

  2. Również polecam

  3. W czym takim wam to wydawnictwo niby pomaga?

  4. Pomaga nie pomaga. W tych pismach są po prostu ciekawe i wartościowe informacje. Nie trzena samemu szukać z resztą nawet by mi się nie chciało a tak masz wartościowe info w jednym miejscu.

  5. A jak wygląda sprawa zakończenia współpracy? Czytałam na forach, że nie jest to łatwe.

  6. Z tego co się orientuję to nie ma z tym większego problemu. Znajomy zrezygnował i nie narzekał na cały proces.

Dodaj komentarz