Ogień pod szkłem

Nowoczesna kuchenka to propozycja płyty gazowej SolGaz. Gotowanie na tej właśnie płycie jest bardzo przyjemne i przede wszystkim bezpieczne. Gotujemy używając normalnego gazu, może to być gaz z butli lub z normalnych dostaw. Płyta daje nam ogromne oszczędności w gazie, uważa się, że około 50 %, jest bezpieczna dla dzieci, sama wyłącza się, ma panel do jej włączania i obsługiwania oraz ma zabezpieczenia przed ulatnianiem się gazu.

Znana mało, ale zdobywa coraz większą popularność a przy tym już wszelkie opinie o płycie gazowej SolGaz są jak najlepsze i najpochlebniejsze.

Płyta gazowa ma palniki ukryte pod szkłem ceramicznym, po nagrzaniu danego palnika w jego miejscu na płycie ukazuje się czerwona plama. Gotowanie na tego rodzaju płycie jest bardzo przyjemne i przy tym nie ma potrzeby stosowania tutaj jakichś specjalnych garnków. Kuchenka bezpieczna dla dzieci i osób starszych, super oszczędna, łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada palniki, które są tak zwanymi palnikami zbierającymi, czyli nagrzewają się od ciepła palników właściwych.

W celu uruchomienia płyty potrzebujemy zasilanie prądu o wysokości 12 V, w przypadku gdy nie ma prądu, płyta posiada specjalny włącznik.

Gotowanie przy schowanym płomieniu jest bardzo bezpieczne dla wszystkich. Wiemy, że jesteśmy zabezpieczeni przed podpaleniem swojego ubrania.
Posiłki ugotowane na płycie SolGaz są bardzo smaczne, a dodatkowo raduje nas ogromna oszczędność, która wynika z owego gotowania.
Płyty gazowe bez otwartego płomienia mają nowoczesny design, mogą stać jako samodzielne kuchenki lub być wmontowane pod zabudowę. SolGaz posiada wszelki potrzebne certyfikaty i określone atesty.
Płomień ukryty pod ceramiką to niezwykła innowacja, jest to polski wynalazek i jest to bardzo ciekawy przykład prostej płyty kuchennej.

Płyta ta staje się coraz bardziej popularna.

Dodaj komentarz